Kuidas saata pakki üle terve Eesti ja kaugemalegi?Paki saab saata meie partneri DPD vahendusel. Paki saatmisel kehtib DPD hinnakiri.


1. Paki saatmiseks kasuta DPD iseteeninduskeskkonda https://telli.dpd.ee.2. Vali lähtekoht, sihtkoht ning paki suurus. Lähte- ning sihtkohaks võib olla linn, konkreetne aadress või ka robot-pakiautomaadi asukoht, nt Pirita Selver, Tartu Lõunakeskus jne.3. Vastavalt sisestatud lähte- ja sihtkohale kuvatakse võimalikud transpordiviisid ja hinnad (nt igas riigis ei pruugi kõiki teenuseid olla või siis XL suurus kehtib ainult uksest-ukseni teenuse puhul).4. Järgmise sammuna tuleb täita saatja andmed (nimi, telefon, meiliaadress, Pickup punkt).5. Siis tuleb täita saaja andmed (nimi, telefon, meiliaadress, Pickup punkt).6. Kokkuvõttev leht7. Maksmine


Saadetise eest tasumine toimub tellimuse lõpus ja maksta saab pangaülekande või krediitkaardiga.8. Pärast maksmist saadetakse teie meilile arve ning pakisilt.


  • Paki üleandmiseks on vajalik pakisilt välja printida ja pakile kleepida ning robot-pakiautomaadi juures see skaneerida, et masin paki vastu võtaks.
  • Või siis skaneerida masinasse panemise hetkel pakisilti enda nutitelefonist. Sellisel juhul on kohustuslik paki peale käsitsi kirjutada pakinumber (kollane alumisel sildi näidisel) ning saaja nimi.

9. Pakke hoiustatakse 7 kalendripäeva.